Przejdź na stronę główną
Zapisz się do newslettera
Start    Aktualności    Nowy sposób otwierania ryzy papieru POL

Aktualności

Lista aktualności
2015-02-24

Nowy sposób otwierania ryzy papieru POL

Nowe, wygodne i łatwe otwieranie papierów POL to pierwszy tego typu produkt na rynku i prawdziwy przełom w otwieraniu ryzy papieru.

International Paper wprowadziła nowoczesne i przyjazne rozwiązanie zapobiegające rozrywaniu opakowania. Dzięki wygodnej perforacji ryza otwiera się dokładnie tam, gdzie trzeba - tym samym spełnia oczekiwania naszych klientów wobec produktów sygnowanych marką POL.

W badaniu przeprowadzonym przez markę, respondenci jednoznacznie określili nowy sposób otwierania jako wygodniejszy i bardziej estetyczny. Zdecydowana większość badanych wskazała na łatwość i szybkość otwarcia jako niewątpliwy atut nowego opakowania zapobiegający rozsypywaniu się kartek i podtrzymujący papier. Respondenci w zdecydowanej większości wskazali także nowe opakowanie jako preferowane przy kolejnym zakupie.

Nowe intuicyjne otwarcie papierów POL umożliwia zatem nie tylko szybsze otwieranie opakowania, ale też bardziej estetyczne przechowywanie papieru.

 

Wygodne i łatwe otwieranie papierów POL from theBrave on Vimeo.

Nasi dostawcy

Correct bazuje na ofercie renomowanych producentów z Polski i zagranicy. Uznane marki to jednocześnie gwarancja niezawodności i jakości towarów przez nas dostarczanych.
Do naszych dostawców należą między innymi firmy:

ilustracjailustracjailustracjailustracjailustracjailustracjailustracjailustracjailustracjailustracjailustracjailustracjailustracjailustracjailustracjailustracjailustracjailustracjailustracjailustracjailustracjailustracjailustracjailustracja

SKLEP INTERNETOWY   |   Aktualności   |   Kontakt   |   REKLAMACJE   |   E-PIECZĄTKI   |   PRODUKTY INDYWIDUALNE